Audio-Technica AT-LP120XUSB
עיצוב: מודרני אבל פלסטיק
The Audio-Technica AT-LP120XUSB-BK הוא פטיפון קל משקל עם עיצוב מודרני.
הגדרה: מהיר וללא כאב
ביצועים: פלט אודיו נהדר ותמיכה בפורמטים
איכות צליל: משתנה ממערכת למערכת
שורה התחתונה
מחיר: מחיר הגון עבור מה שהוא מספק
Audio-Technica AT-LP120XUSB-BK לעומת Sony PS-LX310BT
אפשרות פרימיום מצוינת עבור אודיופילים רציניים
מפרטים
- שם המוצר AT-LP120XUSB
- Product Brand Audio-Technica
- SKU AT-LP120XUSB-BK
- משקל 20.1 פאונד.
- מידות המוצר 17.8 x 13.86 x 5.57 אינץ'
- צבע כסף ושחור
- Motor DC Servo Motor
- שיטת נסיעה ישירה
- פלטת פטיפון יצוק אלומיניום
- מומנט >1.0 kgf.cm
- מערכת בלימה בלם אלקטרוני
- יחס אות לרעש >50 dB
- רמת פלט קדם מגבר "PHONO": 4 mV נומינלי ב-1 kHz, 5 ס"מ/שניה Pre-amp "LINE": 240 mV נומינלי ב-1 kHz, 5 ס"מ/sec
- Phono Preamp Gain: 36 dB נומינלי, RIAA השווה
- USB פונקציית A/D, D/A - 16-bit/44.1 kHz או 48 kHz USB לבחירה
- דרישת אספקת חשמל 120V AC, 60 Hz